• Zakończenie roku szklonego dla klas maturalnych

• Dzisiaj odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. Uroczystość zgromadziła uczniów, grono pedagogiczne, rodziców i zaproszonych gości. Były wyróżnienia, podziękowania i gratulacje i łzy wzruszenia. „Szczęśliwej Drogi już Czas”

• Dzień Otwarty

• Za nami Dzień Otwarty w ZSZ nr 2 w Knurowie. Zaprezentowaliśmy uczniom klas 8 naszą szeroką ofertę edukacyjną, nasze pracownie i kadrę. Dziękujemy za tak liczne przybycie. A naszym uczniom i nauczycielom dziękujemy za organizację i wspólne zaangażowanie. Nasze hasło brzmi „Wybierz ZSZ nr 2 w Knurowie”

• Szkolenie strzeleckie

• Uczniowie klas mundurowych naszej szkoły wzięli udział w dwudniowych zajęciach ze szkolenia strzeleckiego z jednostek broni: Glock 17 oraz KBKAK MS.

Pod czujnym okiem instruktorów uczniowie uczestniczyli również w zajęciach z zielonej i czerwonej taktyki oraz BLOSU czyli bezpiecznego posługiwania się bronią. Było też coś dla ciała pyszna wojskowa grochówka i grillowana kiełbaska.